Замовити фотокнигу

замовити фотокнигу

Замовити фотокнигу

замовити фотокнигу від фотостудії Олександра Заболотного Ви можете  прямо на цій сторінці

Для чого ми пропонуємо замовити фотокнигу, які переваги фотокниги перед звичайними фотографіями та альбомом. Про це та інше нижче у статті.

Замовити фотокнигу від нашої фотостудії можна на цій сторінці

Для чого ми пропонуємо замовити фотокнигу, які переваги фотокниги перед звичайними фотографіями та альбомом. Про це та інше нижче у статті.

 

Сучасні технології дозволяють мати в комп’ютері тисячі фотографій, але лише де-які з них достойні друку. Ми пропонуємо Вам зробити красиве та сучасне оформлення Ваших найкращих та найулюбленіших фотографій у фотокнигу. Фотокнига дозволить оформити Ваші історії більш яскраво та зворушливо, або строго та по діловому. У фотокнигу можна оформити каталог Вашої продукції і Вам буде зручніше демонструвати Ваші вироби не на окремих фотографіях, а у виді фотокниги. До того ж це виглядатиме більш солідно.

замовити фотокнигу
фотокнига від Фотостудії Олександра Заболотного, ціна та як замовити. Щоб розрахувати фотокнига ціна – натисніть на зображення.

Наша фотостудія пропонує замовити фотокнигу подзвонивши нам, або заповнивши форму, що внизу сторінки!

Істотні переваги фотокниги в порівняння з фотоальбомом:

  • зовнішній вигляд фотокниги набагато оригінальніше фотоальбому;
  • ми створимо унікальне оформлення дизайну обкладинки і розворотів, це у наших руках!
  • друк внутрішніх розворотів у фотолабораторії (ідеальне якість, архівний термін зберігання фото більш 100років), на вибір фотопапір: Fuji матова люстр, Fuji шовкова, Fuji металік;
  • книга відкривається на 180 градусів, цільний розворот без заломів сторінок, які порушують загальне враження від композиції;
  • розвороти склеюються тільки на пластик, товщина якого 1мм або 0,5 мм – на вибір. Листи не розшаровуються, не гнуться, порвати їх неможливо. Пластик чудово себе зарекомендував, як найбільш довговічний і добротний матеріал;
  • в фотокнизі завжди присутній сюжет – це 100% набагато цікавіше, ніж просто переглядати фотографії.Основні тематики для оформлення фотокниги:

Весільна фотокнига

Весільна фотокнига– вид фотокниг, дуже популярний серед молодят. Книга – це дуже правильне і надійне вкладення коштів. Все що залишається після весілля – це кільця, запис про реєстрацію та фотографії, які необхідно зберегти на довгу пам’ять.

 

Фотокнига Love Story

Фотокнига Love Story – або оригінально оформлена портретна фотокнига буде найкращим освідченням у коханні і виразом ніжних почуттів.

Дуже ефектно виглядає Портфоліо для моделей у вигляді фотокниги. Не буває дівчат, які не люблять фотографуватися! У вас є багато улюблених фото?Або зробіть професійну фотозйомку у нашій студії! Об’єднаємо їх у Ваше власне портфоліо! Фотокнига ідеально підходить для цього.

 

Ювілейна фотокнига

Ювілейна фотокнига – стане відмінним сувеніром фотокнига  до Дня народження, фотокнига ло Ювілею або фотокнига до річниці для вас, ваших близьких друзів, колег або родичів.

Сімейна фотокнига

Сімейна фотокнига– це своєрідний архів вашій пам’яті, в якому зберігаються самі незабутні й цікаві моменти, що відбувалися з вами або вашими родичами.

Дитяча фотокнига

Дитяча фотокнига – це найдорожча пам’ять! Закажіть фотосесію з Вашим малюком, адже він змінюється день за днем, місяць за місяцем, рік за роком. Ми, звичайно ж, не упустимо моменту і закарбуємо його першу посмішку, перший зубок, найперший крок … Перша фотокнига малюка дозволить вам заново пережити всі ці чудові миті.

Фотокнига про Подорожі залишить вічними спогади про незабутній відпочинок. Повертаючись з подорожі, ви привозите з собою багато вражень, засмага, посмішку і силу-силенну фотоматеріалу. Найчастіше він так і залишається у вашому комп’ютері або на диску. Деякі фотографії ви неодмінно надрукуєте для колекції. Але найкращий спосіб зберегти в пам’яті ці прекрасні дні відпочинку – оформити фото у вигляді тематичної книги. Хронологічно розміщення фотографії на сторінках такої книги дозволять згадати як це було здорово! Книжка зручно розміститися в шафі і, хто знає, можливо з часом у вас утворюється колекція з книг з вашими подорожами. Замовте такий сувенір – побавте себе!

Сувенірна фотокнига, Корпоративна фотокнига. Не знаєте що подарувати друзям, родичам, колегам, шефу? Найкращий подарунок – це книга. Особливо, якщо це фотокнига! Зберіть фотоматеріал, що накопичився  і ми створимо для нього фотокнигу. Впевнені на всі 100%, йому сподобається.

Випускний альбом оформлений у вигляді фотокниги випускників, буде пам’яттю про дитячий садок, школу, інституті. Фотосесію ціє події можна замовити у нашої фотостудії.  У Дитячому випускному альбомі будуть зібрані фотографії дітей і вихователів, учнів і вчителів, в дизайні можуть бути використані сюжети з мультфільмів, кінофільмів, різні фони і різноманітні колажі. У Шкільному альбомі можна розмістити не тільки фотографії з випускного, портретні фотографії учнів та вчителів, а й побажання однокласників один одному, їх адреси та телефони. Студентська фотокнига може бути збіркою фотографій студентських років і красивих портретних фотографій з випускного вечора. Ми зробимо це для Вас!

Насправді, тем для оформлення фотокниги незліченна безліч, варто тільки включити фантазію:) … і вперед! Ви можете замовити фотокнигу подзвонивши нам або написавши! Для цього потрібно заповнити форму внизу. Ми Вам передзвонимо!

Наша фотостудія  реалізує Ваш задум і створиті дійсно унікальний сувенір для Вас! Найкращий подарунок фотокнига! А особливо коли ця історія з фотографій про Вас та того, кому предназначено подарунок!

Ціна фотокниги

Ціну  фотокниги можна розрахувати тут, за посиланням. Або, якщо Ви мені залишите свій е-мейл та приблизні побажання я все розрахую та відповім дуже швидко.

За нашими цінами фотокнига Вас дійсно порадує!

З побажаннями миру, злагоди та щастя фотограф Олександр Заболотний.

Подробиці щодо фотосесій, ціни та умови, або наші сувеніри ви знайдете по відповідним п

Замовити фотокнигу від нашої фотостудії можна на цій сторінці

Для чого ми пропонуємо замовити фотокнигу, які переваги фотокниги перед звичайними фотографіями та альбомом. Про це та інше нижче у статті.

осиланням.

 

Якщо у Вас з’явилось  бажання замовити ретушування фотографії, або виникли питання по світлокорекції, або по корекції кольору, тонуванню, створенню фотокниги. Якщо є необхідність прибрати будь який дефект з фотографії, на якій зображений улюблений момент життя, або будь які інші питання. Заповніть наступну форму, зв’яжіться зі мною по телефону або скайпом.

+38 067 282 13 41

+38 050 07 017 46

skype: zabolotnyiAN, або перейдіть за посиланням