Репортажний фотограф

весільне фото, весільний фотограф

Репортажний фотограф

Доброго часу доби, мої шановні відвідувачі сайту! Вас вітає репортажний фотограф Олександр Заболотний!

Наша фотостудія пропонує репортажну фотографію за найвигіднішими умовами. Ми гарантуємо якість, а Ви витрачаєте на це розумні кошти. Ціна фотосесій, яку ми пропонуємо знаходиться по ссилці. Але орієнтовно Ви можете замовити репортажного фотографа дешево, ціною від 300 грн за годину репортажу. Для особливо цікавих подій можливі знижки!

Що таке репортажна фотографія та які підготовчі налаштування потрібні можно прочитати тут.

Коли потрібен репортажний фотограф.

запрошується  на подію, на весілля, на випускний зі школи,  на бенкет або день народження. Ціна репортажної фотографії в такому випадку буде коливатись в залежності від того буде це постановочна фотографія або це буде репортаж як такий.

Репортажна фотографія ціна

Ціна простого репортажного часу коштуватиме 250 грн перший час, а наступні по 150 грн, додатково. Повний 6 часовий день буде коштувати 800 грн. Тобто 200 грн знижки. Ціни репортажної фотографії вказані без ретушування та детальної обробки фотографій. Всі фотографії, а це від 100 штук будуть вирівняні по світлу та тіні, не пересвічені й не зовсім темні, тобто нормальні фотографії без спеціального ретушування. На цьому перший етап закінчується й проводиться оплата. Ретушування фотографії ціна буде від 10 грн, в залежності від об’єму робіт, по Вашому вибору. Тобто ми з вами, на другому етапі, виберемо які фотографії з репортажної фотосесії потрібно буде відретушувати, я зроблю всі роботи по ретушуванню й після затверждення результату Ви сплачуєте за ретушування фотографій, окремо.

Потрібен репортажний фотограф

Якщо Вам потрібен репортажний фотограф або є до мене будь які питання – заповніть форму внизу сторінки, я з Вами зв’яжусь.

Репортажний фотограф Олександр Заболотний може представити відгуки від клієнтів. Для цього достатньо відвідати мої сторінки в фейсбуці або вконтакті

Умови на яких буде проведена репортажна фотосесія треба ретельно обговорювати, але ми маємо зацікавленість в тому, щоб Вас влаштували і ціна фотосесії на весіллі , і якість фотографій, що Ви отримаєте.

весільне фото, весільний фотограф
фотографія весілля Володимира та Таміли, весілне фото
весільне фото, фотосесія в студії
фотосесія в студії, фотографія весілля Володимира та Таміли
репортажна фотографія, свято міста, козаки, козацьке селфі
козацьке селфі
репортажна фотографія, портрет чоловіка, портрет шотландця
портрет чоловіка біля вогнища у шотландському національному одязі
Весільне фото дівчини, ретуш фотографії, репортажна фотографія
Весільне фото
планер, фотографія маламута
фотосесія з маламутом
ретушування фотографії, ретуш весільної фотографії, ретушована фотографія до та після
ретушована фотографія до та після, на наших фото ретуш не кидається в очі, а виглядає істотно

 

Більш того, я маю великий досвід ретушування фотографій, в тому числі ретушування репортажних фотографій, коли потрібно убрати якійсь сторонній предмет, або ж акцентувати увагу глядача на чомусь, або ж висвітлити темне місце чи затемнити бліки. Тому з точки зору ретушування фотографій Ви можете бути спокійні.

Замовити репортажного фотографа можна прямо тут, заповнивши форму

З побажаннями миру, злагоди та щастя Олександр Заболотний. Подробиці щодо фотосесій, ціни та умови, або наші сувеніри ви знайдете по відповідним посиланням. Якщо у Вас з’явилось  бажання замовити ретушування фотографії, або виникли питання по світлокорекції, або по корекції кольору, тонуванню, створенню фотокниги. Якщо є необхідність прибрати будь який дефект з фотографії, на якій зображений улюблений момент життя, або будь які інші питання. Заповніть наступну форму, зв’яжіться зі мною по телефону або скайпом.

+38 067 282 13 41

+38 050 07 017 46

skype: zabolotnyiAN

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Напишіть про свої враження! Дякую!